Ano, či ne? Jaké knihy jsou čtivé a zábavné zároveň? Kterým se vyvarovat? Které naopak nepřehlédnout?
Vítejte na blogu o knihách.

Všem klukům, které jsem milovala

24. srpna 2017 v 20:58
Po dlouhé době jsem si sedla ke knížce a opravdu se mi líbila.
Jedná se o knihu autorky Jenny Hanové, Všem klukům, které jsem milovala. Jedná se o pohodové čtení na deštivé odpoledne. Já osobně jsem to zhltla za odpoledne dvě. Hlavní postavou je Lara Jean, která všem svým láskám psala milostné dopisy. Takových kluků bylo 5 a ani jednomu neřekla o svých citech, prostě se z nich vypsala. jednoho dne se ale dopisy dostanou do rukou jejích lásek. Což je docela trapas, ale kdyby se neodeslaly, nedojde ke změně v jejím životě. Začne chodit s nejhezčím klukem na škole a dokonce se o ní začne zajímat ex přítel její sestry. Trochu mě zarazilo, že hlavní hrdinka je opakem dnešní mládeže. Žádný alkohol, cigarety a už vůbec ne sex. Ale je milé uniknout do světa romantické duše, která je v reálu jednorožcem. Co se týče děje, je trochu na jedno brdo s podobnými knihama youngadult. Holka, o kterou nikdo nemá zájem, nikdo jí nevnímá, nikomu se nelíbí, najednou bod zlomu a začne se o ní zajímat nejhezčí kluk na škole a k tomu ex její ségry, do kterého byla zamilovaná asi nejdýl ze všech jejích tajných lásek. Každopádně mým favoritem je sám Peter Kavinský, tedy ten idol všech. Působí nafoukaně, povrchně a záletně, s holkama to umí a je populární. Což je další kliše, když si nejpopulárnější kluk ze školy začne s "nikým".
I když jsem takových knih četla několik, tuhle jsem přečetla jedním dechem. Proč? Můžete zjistit sami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MorphoKeiji MorphoKeiji | Web | 24. srpna 2017 v 21:34 | Reagovat

Hmm, to zní zajímavě. Už hrozně dlouho jsem nic takového nečetla, a to mě kdysi tyhle "youngadult" knihy hodně bavily. Jako holku v pozici tý neoblíbený do který se najednou zamiluje ten nejoblíbenější :D Ale asi proto, že to je všechno tak na jedno brdo, jsem žádnou z nich dlouho nečetla... :D

2 Káťa Káťa | 25. srpna 2017 v 11:02 | Reagovat

[1]: Já právě taky ne :D možná právě proto mě to tak nadchlo, taková oddechovka.. nemusíš nad ničím dlouho přemýšlet, jen sleduješ děj, kterej je teda předvídatelnej no :D na prázdniny ideální!

3 MorphoKeiji MorphoKeiji | Web | 27. srpna 2017 v 10:54 | Reagovat

[2]: Přesně žádnou takovou oddechovku teď po ruce nemám, takže díky tobě nad tím zauvažuju... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama